У Польщі піднімали авіацію через атаку росії на Україну

Були підняті чергові винищувачі, а наземні системи ППО та радіолокаційного розпізнавання перевели у стан підвищеної бойової готовності

Вночі, 9 червня, у зв'язку з масованою повітряною атакою РФ на Україну Польща піднімала свої винищувачі та переводила системи протиповітряної оборони у режим підвищеної готовності. Про це повідомило Операційне командування збройних сил Польщі.

"У зв'язку з інтенсивним повітряним нападом Російської Федерації на територію України, вранці було розпочато діяльність польських та союзних повітряних суден у польському повітряному просторі", - йдеться у повідомленні.

ЗЗгідно з чинними процедурами, відомство мобілізувало усі доступні сили та засоби. Були підняті чергові винищувачі, а наземні системи ППО та радіолокаційного розпізнавання перевели у стан підвищеної бойової готовності.

"Ці дії мають превентивний характер і вживаються з метою забезпечення безпеки та моніторингу ситуації в безпосередній близькості від кордонів Республіки Польща", - додали у відомстві.

Оперативне командування Збройних сил Польщі наголосило, що залишається в постійній готовності реагувати на будь-які загрози, що "можуть порушити територіальну цілісність держави або безпеку її громадян".

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині