У Польщі погрожують відновити протести на кордоні
У пункті пропуску «Медика-Шегині»
У Польщі фермери погрожують відновити протести у четвер, 4 січня, на пункті пропуску «Медика-Шегині», якщо їхні вимоги не будуть виконані. Про це повідомляє PAP.
Сьогодні, польські фермери з організації «Ошукане Підкарпатське село» вирішать, чи будуть вони відновляти блокаду прикордонного переходу «Медика-Шегині». Протести буде відновлено, якщо фермери не отримають офіційного письмового підтвердження, що їхні вимоги будуть виконані.
«Якщо ми не отримаємо письмового підтвердження, що наші вимоги будуть виконані, ми повернемося до блокади», – заявив лідер організації Роман Кондрува.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна та Польща досягли згоди щодо розблокування кордону
Головними вимогами протестувальників є збільшення суми кредитів для аграріїв, дотації на кукурудзу та збереження сільськогосподарського податку на торішньому рівні.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі