У Польщі поліцейські змусили українця прибрати стихійне сміттєзвалище
Він також заплатив штраф
У Польщі поліцейські встановили особу зловмисника, який у січні незаконно викинув сміття в Лібідзі та Грушевні. Про це повідомляє місцева поліція.
У середині січня 2022 року поліцейські отримали інформацію про незаконне вивезення відходів на стихійне сміттєзвалище.
Поліцейські разом із експертом-криміналістом здійснювали заходи, спрямовані на встановлення осіб, які вчинили незаконне вивезення сміття. При цьому через місцеві ЗМІ, радіо та телебачення зверталися до свідків чи людей, які мали інформацію про обставини виникнення незаконних сміттєзвалищ.
Відтак встановили, що відходи вивіз та залишив у заборонених місцях 28-річний громадянин України. Зловмисник прибрав сміття, вивіз його на законне діюче сміттєзвалище та заплатив за свій вчинок високий штраф.
На фотографіях видно стан після того, як зловмисник покинув та прибрав сміття.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі