У Польщі пригрозили Україні посиленням ембарго після виступу Зеленського в ООН

Моравецький застеріг Україну від загострення торговельного конфлікту

Фото: прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький (Getty Images)

 

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг Україну від загострення торговельного конфлікту після того, як президент Володимир Зеленський порушив це питання на рівні ООН

Про це Моравецький заявив під час спілкування із журналістами, передає «ДС».

«Я попереджаю українську владу: якщо вона загострюватиме конфлікт, ми додамо ще більше продуктів під заборону на ввезення до території Польщі», – сказав посадовець.

Голова польського уряду зазначив, що Польща однією з перших відкрила двері для українських біженців після початку повномасштабної російської агресії, надала військову та гуманітарну допомогу.

"Після всього цього ми не можемо слухати двозначних, – а дехто вважає, що цілком однозначних, – заяв, які зводять нас до ролі байдужої держави…

Слова Моравецького прозвучали після того, як Зеленський з трибуни ООН поскаржився на заборону українського зерна окремими країнами Євросоюзу.

«Тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора», –сказав Зеленський.

Читайте також: Польща і Словаччина жорстко відреагували на позов України до СОТ щодо зерна.

20 вересня заступник міністра економіки Тарас Качка заявив, що Україна запровадить ембарго на цибулю, помідори, капусту і яблука з Польщі у відповідь на заборону імпорту зерна.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий