У Польщі провели контроль легальності перебування іноземців
Двох громадян України доставили на кордон та передали українській стороні
Під час перевірки законності перебування іноземців 26 червня, співробітники Надвіслянського прикордонного відділу затримали 10 іноземців, які перебували на території Польщі всупереч закону.
Про це повідомляє InPoland.net.pl.
Серед затриманих були громадяни Руанди, Росії, України, Пакистану, Білорусі, Молдови та Казахстану. Затримані іноземці перевищували дозволений термін перебування або не мали дійсних документів, що дають право на легальне перебування на території Польщі.
В результаті вжитих адміністративних заходів проти більшості іноземців було розпочато адміністративне провадження, яке завершилося видачею рішення про зобов’язання повернення до країни походження.
Двох громадян України, раніше засуджених, доставили на кордон та передали українській стороні.
Читайте також: У Раді хочуть зменшити кількість заброньованих у правоохоронних органах
З початку 2025 року співробітники Надвіслянського прикордонного підрозділу провели понад 3250 перевірок законності перебування на території трьох воєводств – Мазовецького, Лодзького та Куявсько-Поморського воєводств, в результаті яких було затримано майже 1250 іноземців.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
- На Закарпатті горить відомий курорт
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Віталій Кінчеряк
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі