У Польщі привели у готовність системи Patriot через проліт російського МіГ-31, - BILD
Чотири винищувачі, які можуть нести аеробалістичні ракети "Кинджал", вилетіли над Балтійським морем
Польща привела у бойову готовність свої системи протиповітряної оборони Patriot після того, як пролетіли російські винищувачі МіГ-31. Про це повідомляє BILD.
28 листопада чотири винищувачі, які можуть нести аеробалістичні ракети "Кинджал", вилетіли над Балтійським морем у західному напрямку, не залишаючи повітряного простору РФ.
Через це Польща активувала дві системи Patriot в аеропорту Ряшева. Джерело в НАТО розповіло, що згодом російські літаки розгорнулися та повернулися на базу.
МіГ-31 є радянським двомісним надзвуковим винищувачем-перехоплювачем дальньої дії. Це модернізований варіант радянського одномісного винищувача 1970-х років МіГ-25.
Під час війни в Україні РФ часто використовує МіГ-31К для того, аби запускати аеробалістичні ракети "Кинджал".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Коментарі