У Польщі скасували концерти українського гурту, чий соліст облаяв польську мову
«Невдало пожартував»
У Польщі скасували концерти російськомовного українського гурту «Пошлая Молли» після того, як соліст Кирило Тимошенко (Блєдний) закликав поляків «вивчати нормальну мову - російську». Музикант пояснив, що це була жартівлива пародія на росіян, проте полякам такий гумор не сподобався.
У повідомленні вказано про скасування усіх п’яти концертів “Пошлой Молли” у Гданську, Познані, Кракові, Вроцлаві й Варшаві до кінця року “у зв’язку з коментарями вокаліста гурту в мережі”.
Напередодні польські ЗМІ звернули увагу на відео 26-річного Тимошенка, де він висловив нелюбов до польської мови.
“Знаєте, що мене дратує в Польщі? Мене дратує польська мова. Я не розумію, чому ми повинні розмовляти цією у**анською мовою, коли є російська. Не розумію. Серйозно. Хлопці, вивчіть, б**дь, російську і розмовляйте нормальною, б**дь, мовою”, – сказав він.
Він додав, що Польща повинна приєднатися до “російської імперії”, як “раніше”.
Пізніше виконавець заявив, що всього лиш жартував. Також Тимошенко згадав, що він українець і в жодному разі не підтримує росію.
Відео Тимошенка викликало резонанас у польських соцмережах, користувачі яких вимагали скасувати виступи “Пошлой Молли” через неповагу до країни та її мови. Сам виконавець після цього намагався пояснити, що пожартував.
" Усі мої знайомі знають, що в мене абсолютно проукраїнська позиція, я адекватна і не дурна людина. Я точно не той, хто виступатиме за російський колоніалізм. Багато моїх знайомих перебуває в Україні, і я точно не бажаю їм зла, як і нікому в цьому світі. Це був невдалий жарт, але мій посил абсолютно не такий, яким міг вам здатися, сподіваюся на ваше розуміння, – заявив він.
Довідково:
Український російськомовний панк-рок-гурт “Пошлая Молли” виник у 2016 році й став популярним завдяки соцмережам, зокрема забороненому в Україні “ВКонтакте”. До повномасштабного вторгнення він гастролював і на росії, після цього припинив це робити й минулого року їздив європейськими містами з туром Save Ukraine.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі