У Польщі таки будуть збивати російські ракети, але є нюанс

Якщо вони пролетять ще трохи далі

У Польщі пригрозили Росії, що повторення випадку із порушенням її повітряного простору спричинить більш жорстку реакцію, ніж зараз. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Владислав Теофіл Бартошевський після зустрічі з тимчасовим повіреним у справах РФ Андреєм Ордашем.

МЗС Польщі викликало російського посла «на килим», щоб вручити йому ноту протесту. У ній Польща вимагає від Росії пояснити інцидент, пов'язаний з порушенням крилатою ракетою повітряного простору країни.

За словами заступника голови польського МЗС, на зустрічі він чітко дав зрозуміти, що «повторення таких спроб викличе жорсткішу реакцію з боку Республіки Польща, оскільки це є випробуванням нашої ефективності та нашого підходу до оборони».

«Я можу запевнити вас, що ми можемо швидко й ефективно відреагувати, якщо це повториться. Я сказав тимчасовому повіреному, щоб він припинив випробовувати кордони нашої держави», – додав він.

Бартошевський уточнив, що в подальшому, якщо російська ракета «пролетить ще трохи далі на польську територію, вона буде збита».

Читайте також: у Польщі ідентифікували, що порушило їхній повітряний простір під час атаки України

«Ми маємо добре підготовлену армію, чудових командирів і чудового міністра національної оборони, і ми зробимо все, щоб у 2024 році безпека Польщі була значно підвищена», – додав посадовець.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також