У Польщі українців попереджають про небезпечні оголошення
Невідомі збирають їх персональні дані
У Польщі невідомі неправомірно збирають інформацію про громадян України. Про це попередили у польському Департаменті у справах іноземців.
Зловмисники розклеїли фальшиві оголошення від імені держустанови Польщі, а також розсилають електронні листи полякам, щоб ті «злили» їм дані про біженців. Громадян залякують штрафами, щоб ті не проігнорували повідомлень.
Оголошення про збір інформації про українців з'явилися у великих містах Польщі у громадських місцях. Їх поширили від імені Департаменту у справах іноземців.
У цих оголошеннях йдеться, що треба надати дані нібито для «допомоги» українському дипломатичному представництву. Крім того, там розміщений QR-код, за яким поляків закликають переходити і повідомляти про громадян України все, що їм відомо.
Також полякам розсилають повідомлення на електронні пошти із «проханнями» інформувати про біженців з України, які проживають в орендованих помешканнях. Листи приходять нібито з електронної пошти посольства України в Польщі.
Шахраї навіть лякають штрафами тих, хто це не зробить.
Також, Іран погрожує виходом із Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі