У Польщі українця звинуватили у вбивстві дружини та двох доньок
Чоловік мав проблеми з азартними іграми та борги, які нібито могли стати однією з причин злочину
Чоловіка засудили за вбивство дружини та малолітніх доньок у Польщі
Про це пише газета “Експрес” з посиланням на польський портал TVN24.
Окружний суд у Познані 24 березня засудив 42-річного чоловіка. до довічного ув'язнення у справі про вбивство дружини та двох малолітніх доньок.
Чоловік мав проблеми з азартними іграми та борги, які нібито могли стати однією з причин злочину. Як повідомляє “Głos Wielkopolski”, вирок не є остаточним, і захисник 42-річного обвинуваченого оголосив про апеляцію.
Суд не повірив чоловіка, у його новій версії свідчень, згідно з якою не він убив дружину та дочок. Докази проти нього в цій справі включали судово-психіатричні та психологічні висновки, а також свідчення свідка, який ”описав обвинуваченого як нервову та вибухову людину”.
Читайте також: Зеленський припустив, що Росія має інформаційний вплив на «певних людей у Білому домі»
Варто зазначити, що раніше чоловік визнав свою провину та надав розгорнуті пояснення, “докладно описавши перебіг подій”. Він також нібито стверджував, що таким чином “хотів позбутися проблеми”.
varta1.com.ua: Новини
Львівські фонтани відновлюють роботу
Частину фонтанів планують запустити в роботу впродовж наступних кількох тижнів
На Тернопільщині ще одному підлітку пропонували заробити на диверсіях
Учень місцевого ліцею, отримавши в телефоні пропозицію за 150 гривень розклеювати листівки з провокативними текстами
Віткофф став на бік Путіна, щоб нав'язати Україні невигідну угоду, - Forbes
З точки зору Кремля "правильним" є те, що окуповані території України тепер перебувають під контролем Росії
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі
Молодець, що виїхав.