У Польщі вбили українку: підозрюваного затримали

Жінка з Тернопільщини

Фото поліції Польщі

Томашівські офіцери поліції затримали 48-річного чоловіка, підозрюваного у вбивстві молодої жінки. Про це повідомили у прес-службі поліції.

«У четвер, 15 лютого, о 5:35 до чергової частини поліції Томашува-Мазовецького надійшла інформація про виявлення тіла жінки на сходовій клітці однієї з багатоквартирних будинків у центрі міста. Правоохоронців негайно направили за вказаною адресою. Тіло 38-річної жінки виявили в коридорі при вході в багатоквартирний будинок. Швидкі дії поліцейських дозволили встановити особу зловмисника, яким виявився 48-річний чоловік. Чоловік наніс жінці двадцять ударів гострим знаряддям. Його затримали через три години після вбивства», йдеться у повідомленні.

На місці події слідчі під керівництвом прокурора провели процесуальні дії.

На підставі зібраних доказів прокурор висунув 48-річному обвинувачення у вбивстві з особливою жорстокістю. За цей злочин передбачено довічне ув'язнення. 

За даними українських ЗМІ, жінка родом з Тернопільщини.

У коментарі Суспільного староста Матвіївського старостинського округу Ігор Яремчук, розповів, що у жінки — троє дітей, 21-річна дочка, ще одна дочка навчається у 10 класі й син — у 9 класі.

«Ця жінка постійно їздила на заробітки до Польщі, щоб заробити сім’ї на прожиття, знаємо її лише з хорошої сторони. Діти живуть з бабусею. Також у померлої є дві рідних сестри. Про смерть жінки нас повідомили її рідні. У селі зараз люди збирають гроші, щоб привезти тіло додому, коли його зможуть транспортувати — наразі невідомо», — каже Ігор Яремчук.varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також