У Польщі вважають, що будуть повторні інциденти з російськими ракетами

Вони не хочуть завдати шкоди польському цивільному населенню

Спікер Сейму Польщі Шимон Головня не виключає повторних інцидентів з порушенням повітряного простору країни російськими ракетами через війну в Україні. Про це пише Polskie Radio.

«Поки триває війна в Україні, такі інциденти, швидше за все, відбуватимуться і надалі. Найголовніше – чи вміємо ми реагувати на такі ситуації, і виявилося, що вміємо», - сказав він.

Найважливішим завданням для Польщі є безпека та робота систем та їх вдосконалення для запобігання загрозам. 

Головня також додав, що будь-які дії, пов'язані з перехопленням і збиттям ракет, які порушують польський повітряний простір, слід здійснювати таким чином, щоб не завдати шкоди польському цивільному населенню.

Читайте також: Міністр оборони Польщі пояснив, чому не збили російську ракету

«Збити таку ракету означає, що її уламки повинні кудись впасти, це стає неконтрольованим і набагато складнішим процесом. Я абсолютно переконаний, що армія поводилася тут саме так, як і повинна була поводитися», - резюмував спікер польського Сейму Шимон Головня.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  4. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  5. Трьох львів’ян полеглих на війні проведуть в останню земну дорогу 18 грудня у Львові