У Польщі видали євроордер на арешт українця та естонця, яких підозрюють у підриві залізниці

Їх звинувачення передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі

У Польщі прокурор Національної прокуратури подав клопотання про видачу Європейського ордера на арешт громадян України, яких підозрюють у підриві залізниці Про це повідомляє RMF24 з посиланням на речника прокуратури Пшемислава Новака.

У Польщі прокурор Національної прокуратури подав клопотання до Окружного суду Варшави про видачу Європейського ордера на арешт Євгенія Іванова та Олександра Кононова, яких підозрюють у підриві залізниці. 

Уродженець Естонії 39-річний Олександр Кононов та 41-річний уродженець України Євгеній Іванов залишили територію Польщі та рейсовим автобусом виїхали до Білорусі. Їх розшуком займається Варшавське управління поліції. Повірений у справах Білорусі отримав ноту з проханням про екстрадицію обох чоловіків.

Після подання клопотання про видачу європейського ордера на арешт – Польща змогла опублікувати світлини підозрюваних.

Обом інкримінують скоєння актів терористичної диверсії від імені розвідувальних служб Російської Федерації проти Республіки Польща. Йдеться про обтяжуюче звинувачення за трьома статтями – вид шпигунства, що включає акти диверсії від імені іноземної розвідувальної служби, створення загрози катастрофи в наземному русі та використання вибухових речовин. Це звинувачення передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі. 

    varta1.com.ua: Новини

    Коментарі

    Читайте також