У Польщі з української церкви зрізали хрест

Посол висловив своє занепокоєння та обурення української громади у Польщі

У польській Легниці невідомі пошкодили дах та зрізали хрест із головного купола Української Греко-Католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці. Про це повідомив посол України в Польщі Василь Боднар у Facebook.

"Сьогодні, у переддень великого християнського свята — Воздвиження Чесного Хреста, ми дізналися про те, що невідомі особи пошкодили дах та зрізали хрест із головного купола Української Греко-Католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці в Легниці.

Посольство України в Республіці Польща вже у терміновому порядку надіслало ноту до МЗС Республіки Польща, а Генеральне консульство України у Вроцлаві звернулося до місцевих правоохоронних органів із вимогою вжити всіх необхідних заходів реагування та притягнути до відповідальності злочинців" - написав він.

Посол висловив своє занепокоєння та обурення української громади у Польщі.

"Звертаюся до правоохоронних органів Республіки Польща публічно – зробіть усе, аби цей та всі подібні злочини проти українців та українства дійшли до логічного завершення – вироків суду згідно із законодавством Польщі", – написав Боднар.

"Закликаю польських друзів та партнерів вже реагувати на антиукраїнські тенденції в польському суспільстві. Переконані, що для польського народу, так само як для українського, пошкодження церков неприпустиме за жодних умов", – додав він.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Р
Роман

Не з тим вони боряться. За таку поведінку нові дрони незабаряться.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим