У Польщі закликали уряд не пускати Україну до ЄС через Волинську трагедію

Новини

Пшемислав Чарнек анонсував резолюцію, якою уряд закликатимуть не пускати Україну до Європейського Союзу до вирішення історичних суперечок довкола Волинської трагедії

Кандидат у прем’єр-міністри від основної опозиційної партії Польщі "Право і справедливість" Пшемислав Чарнек анонсував резолюцію, якою уряд закликатимуть не пускати Україну до Європейського Союзу до вирішення історичних суперечок довкола Волинської трагедії.

Про це він заявив у своїх соцмережах у День пам’яті жертв Волинської трагедії.

Чарнек заявив, що партія "Право і справедливість" внесе до Сейму резолюцію із закликом блокувати євроінтеграцію України через прославляння виконавців злочинів на Волині.

Політик зазначив, що вони вносять до Сейму проєкт резолюції проти членства України у ЄС "через глорифікацію винуватців Волинської трагедії".

Опозиція закликає польський уряд виступати проти подальшого прогресу в інтеграції України до ЄС, оскільки, на думку політика, Європейський Союз не може мати серед своїх членів країну, яка відкрито "звертається до найгіршого можливого спадку".


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
  2. Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
  3. Зеленський називає вибори під час війни ризиком
  4. Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
  5. У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення

Найчитаніше

  1. У Львові чоловік випав з 15-го поверху багатоповерхового будинку
  2. Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік
  3. У Львові затримано коригувальника російських ударів
  4. На Сихові сьогодні вранці чоловік покінчив життя самогубством - поліція
  5. У Львові стався вибух в аптеці