У Польщі згорів будинок, в якому мешкали 33 біженці з України (ФОТО)
Ще до прибуття пожежників усі люди встигли евакуюватися
У польському селі Вшесьцє поблизу Слупська у Поморському воєводстві 2 грудня вщент згорів будинок, в якому мешкали біженці з України.
Про це повідомляє Polsat News.
Як повідомляється, у господарському приміщенні, переобладнаному для проживання людей, проживали 33 українці. Ще до прибуття пожежників усі люди встигли евакуюватися. На щастя, ніхто не постраждав.
Вогонь охопив усю будівлю. Практично до ранку ліквідацією пожежі займалися 15 пожежних бригад. Будівля зазнала значних пошкоджень і більше не придатна для проживання.
Своєю чергою, в муніципалітеті Слупська повідомили, що забезпечать постраждалих мешканців необхідними речами, зокрема ковдрами, рушниками та предметами першої необхідності.
Власник закладу також запевнив, що погорільці мають де переночувати, хоча ми підготували наші загальні кімнати для такої потреби. Про причини пожежі не повідомляється.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі