У Польщі жорстоко вбили жінку із Тернопільщини

Жінка була на заробітках

У Польщі поліція затримала чоловіка підозрюваного у вбивстві 38-річної жінки з Тернопільщини. 48-річний чоловік завдав жінці близько 20 ударів гострим предметом, тіло жінки виявили у коридорі багатоквартирного будинку

Про це повідомили у польській поліції.

15 лютого надійшла інформація про виявлення тіла 38-річної жінки на сходовій клітці одного з багатоквартирних будинків на вул. Єрусалимській у центрі міста. Поліція за три години розшукала вбивцю. 

Прокурор висунув йому обвинувачення у вбивстві з особливою жорстокістю. Йому передбачено довічне ув'язнення. Прокурор подав до суду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Встановлено, що вбита жінка є мешканкою Тернопільщини, вона проживала у селі Гриньківці Матвіївського старостинського округу та часто їздила на заробітки. Староста Матвіївського старостинського округу Ігор Яремчук повідомив, що у жінки є троє дітей: 21-річна дочка, ще одна дочка навчається у 10 класі й син – у 9 класі.

Читайте також: Польща імпортує зерно з росії у набагато більших кількостях, ніж з України

«Ця жінка постійно їздила на заробітки до Польщі, щоб заробити сім’ї на прожиття, знаємо її лише з хорошої сторони. Діти живуть з бабусею. Також у померлої є дві рідних сестри. Про смерть жінки нас повідомили її рідні. У селі зараз люди збирають гроші, щоб привезти тіло додому, коли його зможуть транспортувати – наразі невідомо», – сказав Ігор Яремчук.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб