У Польщі на одні озера знайшли тіла двох українців, яких шукали понад тиждень
Після більш ніж тижня пошуків, двох українців, які деякий час тому приїхали до Польщі на роботу, на дні озера Нововарпінське було знайдено їхні тіла.
Як повідомляє «Yavp.pl», з посиланням на «24kurier.pl», рятувальники віднайшли загиблих громадян України у вівторок, 26 травня.
Процес пошуку був ускладнений через те, що озеро досить замулене: мул сягає до 1 метра. Тіла виловили неподалік від берега. Загиблим чоловікам було 31 та 36 років.
Нагадаємо, що обоє чоловіків зникли в неділю ввечері, 17 травня, в Щецинській затоці. Вони позичили моторного човна, щоб попливти ним на закупи, але назад не повернулися. Човен знайшли перевернутим наступного дня.
Пошуки зниклих чоловіків на воді та на березі результатів не принесли. Після цього рятувальники переключилися на прочісування дна, адже основна версія була, що українці потонули.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі