У Польщі судитимуть роботодавця, який залишив хвору українку на вулиці
У Польщі районна прокуратура у місті Срьода Великопольська завершила слідство у справі проти польського бізнесмена Єнджея Ц., який у січні цього року не надав допомогу хворій українці Оксані К., яка у нього працювала, і передала справу до суду. Про це пише Укрінформ.
Як повідомила речник окружної прокуратури у Познані Магдалена Мазур-Прус, підприємцю висунуто дев’ять обвинувачень і йому загрожує до трьох років ув'язнення.
“Обвинувальний акт направлено до суду. За злочини, які інкримінуються особі, загрожує ув'язнення терміном до трьох років”, - поінформувала Мазур-Прус.
Вона зазначила, що чоловіку висунуто дев'ять звинувачень, вісім з яких стосується того, що роботодавець не зареєстрував в системі соціального страхування Польщі восьмеро осіб, які не мали польського громадянства.
“Усі вони були українцями”, - уточнила речник прокуратури.
На початку січня в українки Оксани К. стався крововилив у мозок. Польський роботодавець, не бажаючи оплачувати її лікування і з метою уникнути відповідальності перед інспекцією праці, вирішив приховати факт, що вона у нього працювала. Відтак він вивіз її в інший населений пункт, залишив на автобусній зупинці, викликавши поліцію нібито до п’яної особи.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі