У Полтаві злочинець захопив в заручники полковника поліції: фото
23 липня, о 9:00 год. ранку, на вул. Остапа Вишні, біля приміщення адміністративного суду, під час затримання працівниками поліції «угонщика», останній дістав гранату РГД-5, яку погрожував підірвати.
Ситуація ускладнювалась тим, що зловмисник захопив у заручники працівника карного розшуку, повідомили у «Telegram»-каналі українського карного розшуку.
Після перемовин, зловмисник поміняв на утримуваного працівника карного розшуку начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Шияна Віталія, з яким поїхав на наданому, відповідно до його вимог, транспортному засобі, у напрямку виїзду з міста.
Наразі, триває спецоперація із затримання зловмисника.
Заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі одного з телеканалів підтвердив цю інформацію.
«Сьогодні співробітники кримінального розшуку Полтавської області проводили операцію з затримання людини, яка обгрунтовано підозрюється в крадіжці автівок. Під час затримання ця людина встигла дістати гранату та видернув чеку і тримати за руку співробітника кримінальної поліції. Після чого заявив, що підірве себе та співробітника, якщо його не відпустять», — цитує Геращенка "Громадське«.
За словами заступника міністра, рядового поліцейського замінили на начальника кримінального розшуку.
»Зараз була надана автівка цьому злочинцю. Він разом із заручником їде по Полтаві, його супроводжують поліцейські«, — додав Геращенко.
Фото: з »Telegram"-каналу УКР
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі