У помешканні 26-річного львів'янина правоохоронці вилучили наркотики на суму понад 120 тис. грн (ФОТО)
У Львові правоохоронці вилучили наркотичних засобів на 120 тисяч гривень за цінами «чорного ринку», інформує відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами УПН ГУ Нацполіції у Львівській області.
Наркотичні засоби зловмисник, 26-річний львів’янин, зберігав у своєму помешканні
Працівники Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції у Львівській області 24 листопада, під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні зловмисника, виявили та вилучили сім пакетів із психотропною речовиною «амфетамін» вагою близько трьохсот грамів, п’ять пакетів та один паперовий згорток із наркотичним засобом «канабіс» вагою близько 25 грамів, пакет із психотропною речовиною MDMA у кількості трьох марок, а також предмет, схожий на пістолет, електронні ваги, поліетиленові пакети для фасування наркозасобів, пристрій для викурювання марихуани та грошові кошти в сумі вісімсот гривень та десять доларів США.
Вартість вилучених наркотичних засобів за цінами «чорного ринку» становить більше 120 тисяч гривень.
Наразі призначено ряд експертиз, вирішується питання правової кваліфікації злочину згідно норм Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі