У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
Володимир служив у 117-й окремій важкій механізованій бригаді Збройних Сил України
У війні з російськими окупантами загинув солдат Володимир Іванович Кусень, 23.11.1975 р.н. Про це інформує Самбірська міська рада.
Володимир служив у 117-й окремій важкій механізованій бригаді Збройних Сил України. Був номером обслуги 3-го протитанкового відділення 1-го механізованого батальйону. Брав участь у важких боях з ворогом. В одному з таких і загинув, це сталося 3 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине, Запорізької області. Володимир до останнього залишився вірним військовій присязі та українському народу.
Міський голова Юрій Гамар, депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники Самбірської міської ради висловили щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого Героя з приводу важкої втрати.
Зустріч траурного кортежу із тілом полеглого захисника України відбудеться у понеділок, 29 грудня, об 11 годині на площі Пам'яті.
Звідси колона вирушить до залу органної та камерної музики. Там відбудеться прощання та чин похорону. Початок чину похорону о 14 год. цього ж дня.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі