У понеділок Львівщина зустріне Героя на щиті Віталія Діоргієва

Війна Львів

24 травня 2026 року Віталій загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Сидорове Краматорського району Донецької області

Івано-Франківська селищна рада повідомила, що громада у скорботі зустрічатиме Захисника — Діоргієва Віталія Володимировича, який повертається додому на щиті.

Зустріч Героя відбудеться у понеділок, 1 червня, орієнтовно о 13:00 біля каплички у селі Ясниська. Далі жалобна колона попрямує до рідного дому Захисника за адресою: вул. Шевченка, 85.

Парастас за упокій душі воїна відбудеться о 20:00.

Чин похорону розпочнеться у вівторок о 13:30 на подвір’ї рідного дому. Опісля похоронна процесія вирушить до храму Святого Миколая, де буде звершено заупокійне богослужіння.

На щиті до рідного дому повертається Захисник України, житель села Ясниська, військовослужбовець 45-ї окремої артилерійської бригади — Діоргієв Віталій Володимирович(29.06.1986 — 24.05.2026).

Віталій народився у місті Миколаїв. Згодом разом із сім’єю переїхав до села Ясниська, де закінчив місцеву школу. Працював будівельником, певний час був за кордоном.

У пам’яті рідних, друзів та всіх, хто його знав, Віталій назавжди залишиться щирою, доброю та чуйною людиною. Він ніколи не відмовляв у допомозі, завжди підтримував інших, часто робив добро просто за щире «дякую».

У 2024 році став на захист України, мужньо боронячи рідну землю від ворога.

24 травня 2026 року Віталій загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Сидорове Краматорського району Донецької області.

У скорботі залишилися мати Ганна Григорівна, дружина Марія, доньки Павліна та Андріана, сестра Тетяна, похресник Денис, якого Віталій любив як рідного сина, брат Олег із сім’єю та похресниця Христина


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
  3. Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
  4. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
  2. Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
  3. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
  5. Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня