У понеділок Львівська громада попрощається з трьома Героями

Громада Львова прощається із трьома військовослужбовцями: Андрій Лоза, Віктор Козирський та Степан Капій захищали Україну від російських окупантів

Завтра, 16 грудня, громада Львова прощається із трьома військовослужбовцями: Андрій Лоза, Віктор Козирський та Степан Капій захищали Україну від російських окупантів. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Чин похорону захисників Андрія Лози та Віктора Козирського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Андрія Лозу поховають на Личаківському кладовищі, а Віктора Козирського на Ряснянському кладовищі.

Чин похорону захисника Степана Капія розпочнеться о 12:00 год у храмі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Дубляни). Поховають військовослужбовця на кладовищі м. Дубляни.

Біографічні довідки захисників

Андрій Лоза (20.09.1982-04.12.2024) Львівʼянин.


Навчався у Ліцеї №15 Львівської міської ради. Здобув освіту у колишньому технікумі залізничного транспорту (сьогодні — Відокремлений структурний підрозділ «Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка»).

Працював у будівельній сфері. У вільний час захоплювався футболом, за словами близьких, був «винятково доброю людиною».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників. Виконував бойові завдання на Донеччині у лавах 425-го окремого штурмового батальйону «Скала» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

В Андрія Лози залишилися мама, сестра і двоє племінників.

Віктор Козирський (11.08.1983-02.12.2024) Львів’янин.


Навчався у Середній загальноосвітній школі № 100. Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Після завершення навчання працював у будівельній сфері. У вільний час багато читав, захоплювався колекціонуванням моделей автомобілів.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини у лавах 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України. Попри отримане у боях поранення, повернувся на фронт до своїх побратимів.

У Віктора Козирського залишилися мама, дружина, дві доньки та брат.

Стефан Капій (25.03.1981-13.11.2024) Уродженець міста Дубляни.


Навчався у Дублянському опорному ліцеї імені Героя України Анатолія Жаловаги Львівської міської ради. Згодом вступив до колишнього Вищого професійного училища №48 м. Львова, здобув професію виконавця художньо-оформлювальних робіт.

Впродовж останнього періоду працював у Львівському національному університеті природокористування. Захоплювався рибальством, грибництвом, обожнював ходити на полювання.

У грудні 2020 року підписав контракт із Збройними Силами України. Здобував військові навички та бойовий досвід у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Початок повномасштабного вторгнення зустрів на передовій. Боровся із окупантами на Донеччині у складі 24-ї бригади.

У Стефана Капія залишилися мама, дружина, син, сестра та двоє племінників.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

С
Солдат

Прийми, Господи, світлі душі воїнів Андрія, Віктора і Стефана до Царстав Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни