У постраждалої Олесі Шиян є шанс на збереження ноги

8fc1f1c-lviv-2
8fc1f1c-lviv-2

Вчора виконавчий комітет ЛМР прийняв два рішення про надання допомоги у лікуванні дівчини, яка 2 листопада постраждала внаслідок інциденту, з участю кінної карети, у центрі міста. Як зауважив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, місто повністю компенсує витрати на лікування цій дівчині. Про це інформує ЛМР.

«Лікування пацієнтки, яка постраждала тиждень тому і отримала важкі травми, відбувається відповідно до протоколів надання медичної допомоги. Дівчина отримала досить важку травму з ураженням магістральних судин і мя’зевого масиву гомілки і частково стегна.

До лікування залучені всі провідні фахівці міста Львова, у тому числі фахівці міських установ, які мають найбільший досвід лікування таких травм, і зокрема, хірург-комбустіолог Василь Савчин теж бере участь в лікуванні й оперативних втручаннях. Щодня проводиться консиліум із залучення провідних фахівців.

На 8 листопада стан пацієнтки важкий, але стабільний. Важкість стану зумовлюється важкою травмою гомілки, яка потребує щоденних перев’язок під загальним знечуленням. Шанс на врятування цієї ноги є, і ми сподіваємося, що лікування буде успішним. Всім необхідним пацієнтка забезпечена.

Лікування такого важкого ураження потребує значних медикаментів, зокрема дороговартісних антибіотиків, розчинів, білкових препаратів, постійно треба робити перев’язки, мають бути дренажні системи, і це все потребує грошей. Бюджетного фінансування не вистачає, тому місто бере на себе зобов’язання повністю компенсувати лікування, повністю оплатити все, що необхідно для лікування цієї пацієнтки.

За інформацією головного лікаря «Охматдиту» та письмового повідомлення, цих коштів  достатньо, щоб забезпечити процес лікування, — розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

«Я би дуже просив організувати всі процедури таким чином, щоби всі медикаменти, все, що необхідно, куплялося в оперативному плані, тому що ті кошти не прийдуть сьогодні — потрібний день-другий на юридичні процедури. Але це гарантія від міста, що ми чітко будемо працювати всі разом, щоб був позитивний результат», — додав Андрій Садовий, міський голова Львова.