У Повітряних силах розповіли цікаві подробиці щодо збиття трьох російських Су-34
Це блискуча операція
Сили оборони зненацька застали пілотів, які намагалися підлетіти ближче, аби вдарити по бійцях ЗСУ. Про це речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів в ефірі «Армія TV».
Російських пілотів українським оборонцям вдалося застати зненацька, а потім «операція відбувалася блискавично і витончено».
«Росіяни знахабніли, підлетіли ближче, намагалися вдарити керованими авіабомбами на більшу глибину оборони наших військ. Вони ризикнули невдало. Сподіваємося, таких ризиків окупанти робитимуть більше», - сказав речник.
Він пояснив, що 500-кг КАБи можуть летіти 20-25 км, але «коли хочеться і руки чешуться завдати удару, то... треба підлетіти ближче». От окупанти і вирішили ризикнути.
Представник ПС зазначив, що подібне збиття ворожих літаків було біля острова Зміїний, над російською Брянської областю.
«Після тривалої паузи у збитті саме такого типу літака, для нас це дійсно топподія місяця або й пів року. Росіяни знахабніли знову. Тобто їх нічого не навчила брянська історія, одеські історії, де були теж перехоплені і »Су-24«, і »Су-35«. Тут вже знову цікава і дуже приємна для нас історія – одразу три збиті борти», - розповів він.
Ігнат наголосив, що командувач Повітряних сил Микола Олещук спланував цю операцію вже не вперше, а на його плечах «велика відповідальність».
Нагадаємо: українські оборонці знищили одразу три російських Су-34
«Маємо розуміємо, що непросто завдавати таких ударів тоді, коли ворог фактично близько до лінії бойового зіткнення контролює повітряний простір, де розташовано чимало вогневих засобів ворога, де чимало його »очей«: і безпілотна авіація, і літаки дальнього радіолокаційного виявлення, і космічна розвідка. Безумовно, ворог має і агентуру, тому таку операцію провести дуже непросто», - розповів Юрій Ігнат.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі