У Повітряних силах пояснили, чому тривалість повітряних тривог збільшилася
Під час злітання ворожих МіГів, які є носіями ракет «Кинджал», тривога вмикається одразу на всій території України
Тривалість оголошених повітряних тривог в Україні тепер суттєво збільшилась. Це насамперед пов'язано з тим, що російська армія під час тренувальних польотів МіГів почала виконувати інші завдання.
Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.
«Кинджали» надзвичайно швидкі і можуть уражати цілі на відстані до 2 000 кілометрів, тому під час злітання ворожих МіГів, які є носіями цих ракет, тривога вмикається одразу на всій території України.
Раніше, коли МіГи злітали,повітряна тривога лунала десь 20 хвилин. За словами Ігната, це росіяни відпрацьовували зліт та посадка, тренувальні польоти.
Читайте також: Єрмак висловив свою думку про те, коли закінчиться війна в Україні.
«Також були 1,5-годинні тривоги - це час, коли МіГ-31 відпрацьовує пальне. Літає, поки не витратить усе пальне, і повертається на базу. Таким чином ми з півроку і більше бачили тривоги по 1,5 години. Зараз ворог інші завдання ставить перед собою – це відпрацювання дозаправки в повітрі. Зрозуміло, що час перебування МіГа зростає удвічі. Зараз протяжність таких тривог – понад 2,5 годин», – пояснив речник Повітряних сил.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі