У Повітряних Силах пояснили, небезпеку від іранських ракет

Іран має передати росії балістичні ракети

Поки немає інформації, наскільки точними є балістичні ракети, які Іран може передати РФ. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

«Зрозуміло, що Іран їх зробив порівняно недавно, у 2000-х роках, різні ракети: до 300-х кілометрів дальності та до 700-т  кілометрів. Це ще розробки радянських часів, які Іран отримав від росії, дещо модернізував їх і зробив в такому вигляді, в якому вони є. Будемо сподіватися, що не такою страшною є ця зброя. Але загроза є,  будемо їй протидіяти», — пояснив Юрій Ігнат. 

Якщо росія таки отримає іранські балістичні ракети, то, ймовірно, спробує застосувати їх проти нашої енергетичної інфраструктури. 

«Балістичні ракети летять з космосу, зі стратосфери, але їх випускають із наземного базування. І проти таких ракет в України немає ефективних засобів. Саме тому нині будемо очікувати від наших партнерів саме тих засобів, які допоможуть нам діставати противника. Йде мова про далекобійні засоби озброєння, які б могли нам допомогти захиститися від балістичних ракет, від того тероризму, який росія влаштувала проти нашого народу», — сказав речник.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ISW: путін запропонував версію перемир'я, яка суперечить пропозиції США та України
  2. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  3. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  4. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  5. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)

Найчитаніше

  1. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
  2. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  3. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  4. У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
  5. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)