У Повітряних Силах прокоментували інформацію про збиття ракети «Кинджал» над Києвом
Військова адміністрація, що поширила інформацію про балістичну ракету над столицею, «вже отримала за це»
5 травня видання Defense Express повідомило, що з власних джерел отримало фото уламків ракети, яка в ніч на 4 травня впала на стадіоні у межах столиці.
Там заявили, що ракета ідентифікована як «Кинджал», і припустили, що її було успішно перехоплено за допомогою системи Patriot.
У коментарі «Суспільному» речник ПС Юрій Ігнат заявив, що балістичних ракет тієї ночі не фіксували над столицею.
«Я вже спростував тисячу разів, ви мали б це бачити вчора. Була ймовірність застосування, але балістичних ракет не зафіксовано. Те, що там розповідають деякі голови військових адміністрацій, вони вже отримали за це», – сказав він журналістам вранці в п’ятницю.
Фото: у Повітряних силах офіційно прокоментували збиття безпілотника над Києвом (ВІДЕО).
Пізніше своєму Telegram-каналі ПС ЗСУ заявили, що відмовлятимуть від будь-яких коментарів, та запропонували звернутися за «додатковою актуальною, оперативною та достовірною інформацією, яку використає ворог у війні проти України» до журналістів, що показали уламки ракети РФ, та КМВА, яка повідомила про можливе фіксування балістичної ракети над столицею.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі