У Повітряних Силах розповіли про створення Сил безпілотних систем при ЗСУ

Ігнат заявив, що є певні стратегічні задуми

ФОТО: ілюстративне

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що безпілотники, окрім суто військових функцій, допомагають поліції виявляти злочини, а також прикордонникам з контролем та боротьбою з контрабандою. Про це він сказав під час телемарафону 7 лютого.

Щодо ЗСУ в будь-якому випадку Сили безпілотних систем виконуватимуть свою функцію.

«Певно є певні стратегічні задуми щодо цього питання – я зараз не можу сказати з цього приводу... В будь-якому випадку вони будуть якусь функцію виконувати свою. Але без безпілотників сьогодні ніхто не обійдеться», – відповів він на питання про доцільність Сил безпілотних систем при ЗСУ.

Як приклад він навів Туреччину, де безпілотники окрім суто військових функцій ще допомагають поліції виявляти злочини, а також прикордонникам з контролем кордону та боротьбою з контрабандою.

«Тому безпілотники безумовно будуть корисні усім», – додав Ігнат.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський прокоментував підписаний ним указ №51/2024 «Про нарощування спроможностей сил оборони», який розпочинає створення окремого роду сил – Сил безпілотних систем.

Читайте також: у Польщі заявили, що після ранкової ракетної атаки росії, їхні системи захисту у «повній бойовій готовності»

Він додав, що цей рік повинен стати вирішальним у багатьох аспектах. І, очевидно, – на полі бою.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також