У Повітряних силах розповіли, скільки ще літаків Іл-76 залишилося у росії
Вони перевозять різні вантажі, зокрема, й військового характеру
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону розповів, що російська федерація має на озброєнні є близько сотні літаків Іл-76.
«В нас теж є такі літаки на озброєнні. Військово-транспортна авіація, яка базувалася в Мелітополі. Це літаки потужні, важкі, по всьому світу літають. Вони перевозять вантажі й військового характеру, й інші. Росія має близько сотні таких літаків», - сказав Ігнат.
З його слів,о для росіян «життя пілотів і один чи два літаки не є якоюсь серйозною втратою в їх нелюдському кривавому режимі».
Читайте також: командувач Повітряних сил прокоментував падіння Іл-76
«Ви бачили історію з ПВК »Вагнера«. Скільки »вагнерівці« поклали літальних апаратів. Там взагалі дивуєшся, що росія не буде відповідно оплакувати чи жалкувати за втраченим», - каже речник Повітряних сил.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі