У Повітряних силах заговорили про посилені обстріли у сакральні дати

Декілька хвиль атак

23 й 24 лютого можна очікувати від Росії посилення активності. Про це повідомив у Медіацентрі Україна — Укрінформ речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат

«Готуються певні можливі провокації. Вони можуть бути і на 23 число, яке для них також сакральна дата - день захисника вітчизни. А наступний - річниця вторгнення. Тому очікувати можна декілька хвиль атак на ці дати. Очікувати треба і нестандартних дій ворога і можливе загострення», - сказав Ігнат.

Нині є зміни в тактиці застосування ворогом ракет: “Ворог почав їх запускати вночі або випускає лише по кілька ракет. Якщо раніше окупанти влаштовували масовану ракетну атаку один раз на два тижні, то зараз застосовують ракети частіше”.

Стосовно інформації про скупчення російської авіації біля українських кордонів:

“Ми не раз казали, що це близько 40 летовищ на окупованій території, у тому числі у Криму, білорусі та рф. Та кількість, яку ворог накопичив на початку нападу, вона зберігається і зараз. Це понад 700 летальних апаратів загалом”.

Українські військові вже збили близько 300 літаків, противник може поповнювати втрачені борти, підтягуючи техніку.

«Але знищені борти - це найновіше, що було у рф», - підкреслив Ігнат. Речник також наголосив, що літаки «це не танки і підтягнути їх до кордону неможливо, бо для них потрібні аеродроми. Тобто там, де вони були, там і знаходяться».

Нагадаємо, візит президента США став довгоочікуваним сюрпризом, на яке натякало МЗС України.

До останнього зберігалася інтрига про особу поважного гостя, через якого перекрили місто.

З’явилося відео, як Байден під час звуків тривоги крокує по Києву.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також