У Повітряних силах ЗСУ призначили нового речника

Замінив Юрія Ігната

Начальником служби звʼязків з громадськістю Повітряних сил Збройних сил України призначено майора Іллю Євлаша.  Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ. 

«Згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних Сил Збройних Сил України призначено майора Євлаша Іллю Олеговича», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця». Речник східного угруповання військ.

Нагадаємо, раніше командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук оголосив про переведення речника ПС Юрія Ігната, який очолював пресслужбу командування Повітряних сил з 2018 року, на інший напрямок роботи. Ігнат залишатиметься у складі Повітряних сил, але працюватиме на іншому напрямку.

Зокрема, колишній речник Повітряних сил ЗСУ, який протягом двох років повномасштабної війни інформував націю про найголовніші події у небі, вперше прокоментував своє звільнення.

 За словами військового, на роботі було важко, але за неї точно не буде соромно.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк