У пожежі в будинку на Київщині загинули бабуся з онуком (ФОТО)
Хлопчику - 10 років
Сьогодні вночі, 4 серпня, в селі Блітча Київської області спалахнув приватний будинок. Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіла жінки і хлопчика. Про це повідомили у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.
Повідомлення про пожежу у селі Блітча на вулиці Кибенка до опративно-диспетчерської служби надійшло у суботу, 3 серпня, о 23:59. На місце події прибув черговий караул 41-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Іванків.
Під час гасіння пожежі у приватному будинку рятувальники виявили тіло жінки 1955 року народження та хлопчика 2014 року народження – бабусі та онука.
Фото: ДСНС у Київській області
Пожежу ліквідували о 01:10. Залучали 9 рятувальників та 3 одиниці техніки.
Раніше повідомляли: у лікарні помер рятувальник, який постраждав під час гасіння пожежі в Одесі (ВІДЕО)
Причина виникнення загоряння встановлюється.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- На Різдво російський дрон убив відомого волонтера
Коментарі