У Раді повідомили, коли набуде чинності закон про мобілізацію

Його має підписати президент

Народний депутат України та член Комітету парламенту з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський припустив, коли новий закон набуде чинності. Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

«Закон почне діяти наступного дня після його підписання. Президент, я думаю, точно підпише законопроєкт. Як я вже сказав, практично всі законодавчі поправки затверджувалися конституційною більшістю. Сам закон було ухвалено з достатньою кількістю голосів. Тим більше, що позиція президента була озвучена неодноразово», - зазначив депутат.

У президента України немає підстав не підписати документ, адже його ухвалювали максимально відповідно до вимог Конституції.

Читайте також: Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію

«Я думаю, що це має відбутися в дуже короткостроковій перспективі. Деякі наші політичні опоненти заявляли, що вони будуть реєструвати постанову про заборону підписання і направлення президенту через те, що не були враховані якраз питання звільнення з військової служби. Якщо це станеться, то спочатку необхідно відхилити ці постанови, потім підписати голові Верховної Ради і направити на підпис президенту. Тому тут терміни складно назвати, але я думаю, що це буде дуже короткострокова перспектива, тобто це максимум тиждень - 10 днів і закон буде підписано», - додав Веніславський.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також