У Раді пояснили, що термін «демобілізація» під час війни з рф не є актуальним
Можливі додаткові підстави для звільнення з військової служби окремих категорій військовослужбовців
Термін демобілізація під час війни з РФ не є актуальним, натомість може йтися про додаткові підстави для звільнення з військової служби. Про це розповів член комітету Ради з питань нацбезпеки Федір Веніславський у відповідь на запит OBOZ.UA.
Він зазначив, що норму щодо демобілізації було виключено із законопроєкту №10449 через те, що суб’єкт права законодавчої ініціативи Кабмін звернувся з листами до Верховної Ради з проханням «вилучити ці питання і доручити Кабінету міністрів розробити окремий законопроект, пов’язаний зі звільненням».
«Я би тут казав не застосовувати термін демобілізація, тому що демобілізація в умовах війни взагалі термін не застосовується, оскільки демобілізація – це переведення загалом усього на мирний лад, а до кінця війни можемо говорити лише про додаткові підстави для звільнення з військової служби окремих категорій військовослужбовців, які протягом певного строку виконували бойові завдання», – сказав Веніславський.
Саме тому уряд отримав доручення розробити відповідний нинішнім реаліям закон.
Читайте також: У Міноборони пояснили, чому пункт про демобілізацію прибрали з проєкту закону
«Ми доручили Кабінету міністрів розробити і внести на розгляд парламенту відповідний закон, який буде регулювати питання звільнення з військової служби військовослужбовців, які воюють», – сказав він.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі