У Раді розглянуть подання Рябошапки про депутатську недоторканність Дубневича

wikimedia_org_user_andrkondr0404_1_650x410
wikimedia_org_user_andrkondr0404_1_650x410

Подання на Дубневича розглядатимуть у сесійній залі одразу після винесення рішення Профільним комітетом парламенту. Про це  повідомляє «rbc.ua», попередньо зсилаючись на комітет з питань регламенту, депутатської етики та роботи ВРУ.

У середу, 30 жовтня, комітет розгляне подання генерального прокурора Руслана Рябошапки про зняття депутатської недоторканності з  Ярослава Дубневича.

«Дійсно генеральний прокурор вніс подання на одного з депутатів. Ми його розглянемо одразу після того, як отримаємо відповідь від комітету. Це не потребує додаткових обговорень. Ми внесемо це в зал Верховної ради, про що повідомимо генеральному прокурору. І будемо розглядати його в залі ВРУ», — заявив, 28 жовтня, Разумков.

Додамо, генпрокурор Руслан Рябошапка також підписав подання НАБУ і САП на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Ярослава Дубневича у справі заволодіння понад 93 млн грн «Укрзалізниці».

Також нагадаємо, Генеральна прокуратура України готує народному депутату оголошення пр підозру. Один епізод стосується неправдивого розголошення відомостей, інший — корупційні схеми у рамках закупівель для вже вищезгаданого підприємства «Укрзалізниці».