У Раді відповіли, чи планують в Україні знижувати мобілізаційний вік до 18 років

Веніславський відповів на заяви про можливе зниження мобілізаційного віку

Парламент не розглядає жодних законодавчих ініціатив щодо зниження мобілізаційного віку. Також не обговорюються ідеї щодо примусової мобілізації жінок. Про це у коментарі РБК-Україна розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Федір Веніславський.

Напередодні видання Washington Post заявило, що Україна під тиском США розглядає можливість зниження призовного віку до 18 років. За даними ЗМІ, українські законодавці закликали партнерів до інших компромісів, а саме зниження призовного віку до 20 років замість 18.

Однак у Раді спростували цю інформацію.

«Жодних законодавчих ініціатив щодо зниження мобілізаційного віку з 25 до 18 чи до 20 років - ні в парламенті загалом, ні в профільному комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки зокрема - не розглядається», - заявив Веніславський у коментарі «РБК-Україна».

Читайте також: раніше у Зеленського зробили заяву стосовно мобілізації 18-річних

Нардеп також зазначив, що так само не розглядаються жодні ідеї щодо примусової мобілізації жінок, які є військовозобов’язаними або стануть ними після добровільного проходження базової військової служби.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  2. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині