У районі Петрівського розпочався процес розмінування

У районі неселених пунктів Богданівка та Петрівське, Донецької області, розпочався процес розмінування. Також минулої доби пройшов етап верифікації відведення сил та засобів у районі цих населених пунктів. Про це повідомив начальник пресцентру ОКП ОС Андрій Агєєв, пише «УНН».
«Сьогодні, о 12:00 год., з настанням п’ятої доби від початку розведення розпочато розмінування на ділянці № 3 у районі населених пунктів Богданівка та Петрівське», — повідомив він.
Також, минулої доби пройшов етап верифікації відведення сил та засобів у районі цих населених пунктів.
«42 військовослужбовці змінили тактичне положення, 48 одиниць стрілецької зброї та 3 одиниці бойових броньованих машин в рамках плану розведення були відведені на визначені позиції. Минулої доби представники ОБСЄ проводили верифікацію виконання нами зобов’язань, які ми повинні були виконати. Доповідь про те, що ми провели розведення сил та засобів вчора, до 12:00 год., була надана ОБСЄ: верифікація відбулася, ОБСЄ перевірили особисто та за допомогою технічних засобів. Також ОБСЄ запевнила, що ворожа сторона так само провела відведення сил та засобів на своїй території», — додав він.
Нагадаємо, 11 листопада, у районі Петрівського завершилася практична фаза розведення.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У львівському парку знайшли покинуту автівку
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
Коментарі