У ракетах Х-101, якими атакує росія, немає російських чипів

Ммають іноземні комплектуючі

У російських ракетах, якими окупанти атакують українські міста, майже відсутні чипи російського виробництва. Про це повідомив представник центру досліджень трофейного і перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу Збройних сил України Андрій Рудик.

Він продемонстрував компонент з електронно-обчислювальної машини, що входить до складу стратегічної крилатої ракети X-101.

«Ми можемо побачити, що це лише одна із невеличких складових… Для чого потрібен цей компонент — він здійснює електронні обрахунки, обчислює їх і безпосередньо передає дані на бортовий комп'ютер для звіряння, наприклад з координатами, які задані в ракету і таке інше», – сказав Рудик.

Іноземні комплектуючі є не лише у російських ракетах, у безпілотниках, яким РФ атакує Україну, виявили численні іноземні компоненти.

Читайте також: росія вдарила по Києву ракетами з імітаторами боєголовок

«Оці всі чипи, якщо уважно подивитися, вони не російського походження, вони закордонного походження. Російських чипів тут немає. Вони намагаються замінити їх певним чином, щось там з'ясувати для себе, налагодити певні канали постачання. Але загалом, якщо ми говоримо про базову комплектацію даної ракети, про X-101 я говорю, то чипи тут більше саме закордонного походження», — додав Рудик.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт