У речах нардепа Полякова знайшли два катетери з невідомою речовиною

medium
medium

Перший заступник очільника МВС також підтвердив, що слідство встановило наявність метадону у крові нардепа. Про це інформує Департамент комунікації МВС України.

«Яким чином в організм народного депутата потрапив метадон — з’ясовує слідство. Хочу наголосити, що під час огляду тіла вже покійного на той момент народного депутата, серед його особистих речей, було виявлено готівку в сумі близько 10 тисяч гривень і 800 доларів США, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, ми так само досліджуємо», — сказав Євгеній Єнін.

Заступник міністра повідомив, що у справі вже проведено велику кількість слідчо-оперативних дій.

«На відео зафіксовано, як поліцейські, чітко виконуючи нормативні вимоги до них, зупиняють конкретний автомобіль, працюють із увімкненими боді-камерами, щоб ні у кого не було потім жодних сумнівів. Усі ці матеріали в подальшому залучені до матеріалів кримінального провадження. Ми бачимо, як поліцейські здійснюють перші реанімаційні заходи. Надалі до них приєдналася швидка. Ми бачимо дефібрилятор", — розповів він.

Наразі, з’ясовується як метадон потрапив до організму Антона Полякова.

Нагадаємо, 8 жовтня, по поліції Києва надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі столиці виявили мертвим Антона Полякова — народного депутата України.