У "Резерв+" зʼявилася нова відстрочка
Для наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти, наукових установ та організацій
У оновленні застосунку "Резерв+" додано нову відстрочку - для наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти, наукових установ та організацій. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони.
Для того, щоб отримати відстрочку, необхідно мати такі дані в Єдиній державній електронній базі з питань освіти відмітку про основне місце роботи та зарплатну ставку не меншу за 0,75.
Потрібно мати відмітку про те, чи входить особа у кадрову групу освітнього процесу в одній зі сфер: вищій, фаховій передвищій, професійній освіті або працює на адміністративній посаді, що відноситься до викладацької категорії.
"Оформлюється відстрочка просто: треба натиснути на три крапки на головному екрані застосунку "Резерв+", вибрати пункт "Подати запит на відстрочку", а потім відповідну категорію - і згодом надійде сповіщення із результатом", - йдеться у повідомленні.
В Міноборони додали, що якщо посада працівника закладу освіти відповідає трьом вказаним вище критеріям, але відстрочка в "Резерв+" не оформлюється - потрібно звернутись до закладу освіти - роботодавця, який має перевірити і за потреби уточнити дані в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
varta1.com.ua: Новини
На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Василь Черкавський
Василь загинув як воїн – у строю, зі зброєю, на передовій
На Прикарпатті та Волині вручено 59 підозр чиновникам
Кожен, хто зловживає довірою людей і розпоряджається державним коштами і ресурсами як особистими — відповідатиме перед законом.
Трамп запровадив додаткові мита для Індії
Додаткові мита для Індії пов'язані із закупівлею російської нафти
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі