У Росії озвучили три сценарії війни з Україною

Новини УКРАЇНА

Для протидії загрозам Росії потрібен комплекс заходів у державному управлінні

У Росії "хорошим" сценарієм на майбутнє оголосили ядерну війну та окупацію щонайменше південно-східної частини України. ро це пише "Агентство" з посиланням на виступи учасників Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Доповідь про майбутнє Росії на форумі представив бізнесмен Костянтин Малофєєв, якого називають головним спонсором вторгнення "групи Гіркіна" на Донбас навесні 2014 року. Співавтором роботи виступив ультраправий громадський діяч Олександр Дугін, також відомий як головний ідеолог концепції "руського міра".

Доповідь передбачає три сценарії майбутнього Росії. У "поганому" сценарії, за словами Малофєєва, Росія програє у війні з Україною, і до 2050 року відбувається "колонізація Росії". Що мається на увазі під колонізацією, "Агентство" не уточнює.

Другий сценарій – "інерційний", коли "все йде як йде". За цим сценарієм "на нас чекає американська та китайська гегемонія".

Третій сценарій – "хороший". Він передбачає "ясний образ перемоги в ідеологічній війні". При цьому на шляху до цієї перемоги згадується застосування ядерної зброї та окупація Росією Криму, Одеси, Харкова "і так далі". У цьому ж сценарії відбувається розпад Євросоюзу.

За словами Малофєєва, для протидії загрозам Росії потрібен комплекс заходів у державному управлінні. На першому місці, за його словами, тут стоїть "ідеологія/девестернізація", на другому – "націоналізація еліти", а на третьому – "автократія".

Співавтор доповіді Дугін заявив, що в адміністрації президента РФ "постійно обговорюється" потреба Росії в ідеології. Також, за його словами, в Росії вже є автократія, "але … її легалізація відбувається повільно".

Хоча Малофєєв і Дугін не обіймають жодних офіційних посад, їхня поява в програмі головного економічного форуму Росії "свідчить про затребуваність їхніх ідей істеблішментом".

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  2. Поліція відреагувала на бійку з іноземцями на Львівщині (ВІДЕО)
  3. Польща вимагає компенсації за передану Україні зброю
  4. Усик зустрівся з Трампом у Білому домі
  5. У Львові з 1 липня пропонують змінити правила для електросамокатів

Найчитаніше

  1. путін готує нову кампанію проти України, - The New York Post
  2. На Львівщині у річці знайшли авто зі загиблим водієм
  3. У США заявили про біолабораторії у Львові та ще кількох областях України
  4. На Львівщині з вантажівки випала бетонна плита, у ДТП є травмовані
  5. На Львівщині сталася смертельна ДТП (ФОТО)