У річці знайдено тіло чоловіка, який потонув тиждень тому
Поліцейські встановили особу загиблого. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Жидачівське відділення поліції, 4 серпня, надійшло повідомлення про те, що в селі Заріччя у річці Стрий виявили потопельника.
Правоохоронці, які працювали на місці події, встановили його особу. Це 50-річний мешканець міста Новий Розділ, який, 1 серпня близько 12.00, у місті Жидачів, потонув під час купання в річці, за чотири кілометри від місця, де його виявили.
Тіло чоловіка, без видимих ознак насильницької смерті, скеровано на експертизу.
Поліцейські встановлюють обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок») Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі