У Рівненській області п’яний водій шкільного автобусу в`їхав у сніговий замет
У Млинові, що на Рівненщині, в сніговий замет потрапив мікроавтобус, який перевозив вісьмох дітей, мешканців Бокіймівської територіальної громади із навчального закладу. Про це інформує Поліція Рівненської області.
Під час допомоги водію поліцейські помітили, що він за зовнішніми ознаками може перебувати у стані алкогольного сп’яніння.
Від огляду на стан сп’яніння на місці 62-річний водій мікроавтобуса відмовився, тож йому запропонували поїхати у медзаклад, де зафіксовано 1,9 проміле алкоголю.
Поліцейські склали на мешканця села Пекалів адмінпротокол за статтею 130 КУпАП.
Водій працевлаштований в територіальній громаді, якій і належить мікроавтобус.
Крім того, працівники групи реагування склали адміністративний протокол за п. 9 статті 133-1 КУпАП за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі