У Рівному 12-річний мотоцикліст в’їхав у «BMW» (ФОТО)

Двоколісний своєму 12-річному сину придбав батько та дозволяв ним керувати

У Рівному в ДТП травмувався малолітній мотоцикліст. Відомо, що двоколісний своєму 12-річному сину придбав батько та дозволяв ним керувати, повідомляє Нацполіція Рівненської області.

12 серпня близько 17:00 на вулиці Дубенській водій мотоцикла «KAYO», 12-річний рівнянин, здійснюючи розворот з правої смуги не надав перевагу в русі та допустив зіткнення з автомобілем «BMW 320D» під керуванням 23-річного рівнянина.

Внаслідок ДТП малолітній травмувався: його з переломом стегна госпіталізували до лікарні.

Двоколісний не був зареєстрований у встановленому законодавством порядку, а мотоцикліст не мав водійського посвідчення.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчий відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України.

Читайте також: на Прикарпатті зіткнулися «ВАЗ» та «BMW».

За результатами досудового розслідування вирішуватиметься питання про притягнення до відповідальності батька за ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  2. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українець у багажнику намагався вивезти живого крокодила до Польщі

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
  3. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх