У Рівному 18-річні підлітки викликали поліцію і підірвали вибухівку
Коли на місце прибув наряд поліції, то стався вибух, однак ніхто не постраждав
У Рівному Служба безпеки України та Нацполіція затримали двох 18-річних хлопців, яких підозрюють у спробі підірвати наряд поліції біля Рівного на замовлення Росії. Про це повідомили СБУ та Офіс генпрокурора.
До поліції надійшло анонімне повідомлення про нібито знайдене тіло людини у покинутій будівлі за містом з ознаками насильницької смерті. Коли на місце прибув наряд поліції, то стався вибух, однак ніхто не постраждав.
Правоохоронці затримали двох місцевих жителів, які, за даними слідства, виконували замовлення російської спецслужби, а до поліції телефонувала їхня спільниця.
Ююнаки шукали "швидкий заробіток" в одному з Telegram-каналів, де отримали інструкцію зі збору вибухівки та координати розташування її складників. Затримані зібрали два саморобних вибухові пристрої, спорядивши їх бойовими гранатами, гайками й телефонами для дистанційного підриву.
Обидва пристрої були встановлені в покинутій будівлі. А щоб відстежити момент прибуття поліціянтів, фігуранти встановили датчики руху та відеокамери з віддаленим доступом для, попередньо, "російських спецслужбістів".
Після підриву хлопці поїхали додому та сподівалися отримати обіцяний криптовалютний переказ у розмірі $2000, але були затримані. Під час обстеження місця теракту було виявлено другий вибуховий пристрій, що не спрацював.
Обом фігурантам повідомили про підозру в терористичному акті. Наразі вони перебувають під вартою, їм може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Трамп вважає, що росія погодиться на припинення вогню
Дональд Трамп висловив сподівання, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню в Україні
Зеленський провів розмову з Папою Римським Левом XIV
Україна розраховує на сприяння Ватикану в поверненні їх додому, до своїх родин
Китай підтримав 30-денне припинення вогню між Україною та рф
У Пекіні сподіваються, що сторони конфлікту зможуть продовжувати діалог та переговори для досягнення справедливої угоди
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі