У Рівному чоловік підпалив автомобіль Збройних сил України
Поліцейські викрили 45-річного зловмисника
Раніше засуджений за вчинення майнових злочинів 45-річний рівнянин, якого фсб дистанційно залучила до співпраці, планував отримати 30 тисяч гривень за підпал автомобіля наших захисників. Про це інформує Поліція Рівненської області.
В одному із російських чат-ботів він знайшов пропозицію за винагороду підпалити авто, яке належить Збройним силам України, з обов’язковою фіксацією своїх злочинних дій.
На початку липня зловмисник підпалив автомобіль Nissan PICK-UP, який належав військовослужбовцю та одразу відзвітувався про виконану роботу, надіславши фото.
Завдяки злагодженим діям працівників управління карного розшуку й Рівненського РУП, співробітників кримінального аналізу, співробітників СБУ регіону, за процесуального керівництва прокуратури й сприяння представників муніципальної варти вдалося оперативно викрити 45-річного зловмисника.
Його затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За місцем проживання палія правоохоронці провели санкціонований обшук, під час якого вилучили мобільний телефон з доказами злочинних дій, легкозаймисті суміші та банківську картку. Втім, чи встиг зловмисник отримати грошову «винагороду» від спецслужб рф поки зʼясовує слідство.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру в скоєнні злочину, а суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Досудове розслідування за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України здійснюють слідчі Служби безпеки регіону (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань).
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі