У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
Вирішується питання про притягнення батьків неповнолітніх до адмінвідповідальності
Вчора, 13 березня, під час моніторингу соціальних мереж в одному із телеграм-каналів поліцейські виявили допис, на якому двоє неповнолітніх дівчат знімають відео під російськомовну музику на фоні портретів загиблих захисників.
Відомості за цим фактом правоохоронці відразу внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.
Інспектори ювенальної превенції Рівненського райуправління поліції спільно із працівниками відділу кримінального аналізу та служби освітньої безпеки оперативно встановили порушниць: ними виявилися 15-ти та 13-річна рівнянки.
Вирішується питання про притягнення батьків неповнолітніх до адмінвідповідальності.
Поліція Рівненщини наголошує, що у нинішніх умовах повномасштабної війни демонстративне прослуховування ворожої музики є не лише морально неприйнятним, а й може сприйматися як прояв зневаги до суспільства, Збройних сил України та пам’яті загиблих.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
Найчитаніше
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина
Коментарі
в україні ітак живуть рускомовні і їх не рухають
Ну є Колонії для неповнолітніх, там гарно годують, вчуть різним спеціальностям ) Багато умілих, можуть пошити собі Labubu, і теплі тапочки рідним, яких не взяли до Війська !
Проводячи нескладні , не побоюсь того слова, тесту під "Шафе", деякі "батьки" вже по 3-три роки мали служити в генерала Білецького !!!
Працівниця супермаркету у Пітері (парашостан), у 2022 році, цзмінила цінники продуктів,у жовто-блакиних кольрах= 17 років (сімнадцять років )...
З цими свинями , прийшла пора щось вже вирішувати: або депортація із сімейством або перевиховання. Просто якийсь смішний штраф мало на що впливає, якщо особам подобається окупантське то треба їх туди негайно переселити.