У Рівному хірурги врятувало підлітка від хронічної сльозотечі
Травму слізного канальця підліток отримав під час ігор з молодшим братом
![](/uploads/media/6c/f1/6cf1588de2b8290980d6b9af29ccbe64_w1600.jpg)
Хірурги Рівненської обласної дитячої лікарні врятували 13-річного підлітка з травмою нижньої повіки. Через розрив слізного канальця юнаку загрожувала хронічна сльозотеча, але фахівці провели операцію, аби запобігти цьому.
Як повідомила прес-служба Рівненської обласної дитячої лікарні, травму 13-річний хлопець отримав під час пустощів з молодшим братом. Хлопця доправили у лікарню.
У нього діагностували розрив нижнього слізного канальця, через який в нього могла розвинутись хронічна сльозотеча. Аби запобігти цьому, хлопця прооперував завідувач спеціалізованого хірургічного відділення Віталій Піщук.
«Була проведена первинна хірургічна обробка рани з введенням в просвіт канальця спеціальної нитки. За місяць на пацієнта чекає зняття нитки і відповідно відновленням прохідності канальця із забезпечення його функції відведення сльози», – йдеться у повідомленні.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!